Росія приречена на поразку в Україні, і ось чому

Генерал армії США у відставці Марк Гертлінг пояснив, чому армія рф приречена на поразку в Україні. Він каже, що росія сама «прирікає на поразку свою армію», намагаючись швидко поповнити виснажені війною з Україною війська, які зазнали великих втрат.

Про це пише /ua.news.

З початку війни росія втратила десятки тисяч солдатів вбитими і пораненими. Член Палати представників Елісса Слоткін, яка також входить до Комітету нижньої палати Конгресу з питань Збройних сил, сказала CNN, що понад 75 тисяч російських військових були поранені або загинули на війні проти України. Прес-секретар президента рф Дмитро Пєсков відкинув це твердження, назвавши його «фейком», пише Newsweek.

Генерал Гертлінг, який також командував Сьомою армією США, зауважив, що зусилля Москви, націлені швидко компенсувати втрати, погано позначаться на успіхах російської армії в майбутньому.

 «Як всі знають, якщо реконструкція/регенерація підрозділів, які зазнали великих втрат, відбувається поспіхом або неправильно, це експоненціально шкодить моральному духу і бойовим можливостям. Це набагато більше, ніж нефункціональна логістика, прирікає армію на провал», — пояснив Гертлінг, додавши, що з логістикою у росії теж серйозні проблеми.

Newsweek пише, що для розуміння масштабів російських втрат варто пригадати, що за 20 років війни в Афганістані загинули 2,5 тисячі американських солдатів, а трохи менше 21 тисячі були поранені.

У свою чергу, колишній головнокомандувач сил НАТО в Європі адмірал Джеймс Ставрідіс теж вказав на стратегічні невдачі росії, а також оцінив її плани.

Ми є в Телеграм-каналі, підтримайте підпискою молодий сайт.

 «Поки все триває, росіяни демонструють велике небажання покращуватися. І йдеться не лише про провалену логістику, а й про те, що вони продовжують скоювати воєнні злочини. Їхні бойові плани абсурдно погані, на рівні загальних пропозицій», — сказав Ставр.

В Запорізькій області потужні вибухи: знищено штаб окупантів, – ФОТО, ВІДЕО