Окупанти РФ обстрілюють Запорізьку ТЕС, щоб підняти хмари радіоактивного пилу

Російські загарбники використовують жахливий метод створення потрібної «картинки» на Запорізькій атомній станції для маніпуляції думкою людей та впливу на світ. Мінометні обстріли передмість Енергодару віднедавна мають конкретну ціль: золовідвали Запорізької ТЕС.

Про це пише ГУР.

Це місця складування золи, яка утворюється в процесі роботи теплових електростанцій. Ці відходи мають високу концентрацію отруйних речовин та рівень радіації, що мінімум в 2,5 рази перевищує природний фон. При висиханні утворюють пил, який здатен переміщуватися на значні відстані.

Внаслідок мінометних ударів по золовідвалах утворюються хмари пилу, які розносяться вітром по околицях Енергодара. Моніторинг радіаційного фону, який здійснюється поблизу атомної станції, вказує на підвищення рівня радіації. Окупанти намагаються представити ці дані як результати міфічних «обстрілів з боку ЗСУ».

Запрошую вас до свого Телеграм-каналу – долучайтесь, будь ласка, до молодого сайту.

Золовідвали – це місця складування золи, що утворюється у процесі роботи теплових електростанцій. Ці відходи мають високу концентрацію отруйних речовин і рівень радіації, що мінімум в 2,5 рази перевищує природне тло. При висиханні утворюють пил, який здатний переміщатися на значні відстані