Монтаж системи опалення: швидко, якісно, надійно

Заощадливі українці напередодні зими традиційно замислюються над тим, яка система опалювання житла для них буде найбільш прийнятною та, звісно, вигідною. Сьогодні на відповідному ринку послуг – ціле розмаїття пропозицій, але якому варіанту краще віддати перевагу?

У цьому питанні варто довіритися професіоналам із бездоганними авторитетом та репутацією. Саме цими рисами вирізняється компанія «Економ Тепло» https://ekonomteplo.com.ua/poslugy/montazh-opalennya/, що з 2006 року займається монтажем сучасних та альтернативних видів опалення домівок. Її кредо – індивідуальний підхід, адже кожна оселя має свої власні й особливі характеристики. Тому спеціалісти компанії, перш ніж приступати до реалізації проекту, попередньо здійснюють ретельний аналіз помешкання. І тільки на основі зроблених висновків озвучують клієнтові, як і що планують робити.

Перед початком монтажу фахівці компанії обов’язково проведуть комплексний розрахунок тепловитрат, обговорять з клієнтом найкраще в його випадку джерело тепла – це можуть бути газовий або твердопаливний котел, тепловий насос. Все залежить від того, на який рівень енергоефективності розраховує домовласник. Спеціалісти «Економ Тепло» допоможуть з підбором спеціального обладнання для теплих підлог та стін, радіаторів, настінних фанкойлів – з огляду на те, що у майбутньому до існуючої системи опалення можуть додаватися ще деякі елементи.

При цьому фахівці компанії використовують найсучасніший інструментарій та обладнання, тому виконують свою роботу оперативно, максимально акуратно та якісно. Крім того, досвідчені спеціалісти можуть провести демонтаж або реконструкцію опалювальних систем, які вже застаріли чи від самого початку були змонтовані неправильно (на жаль, трапляється й таке).

Щодо термінів виконання замовлень – це набагато швидше, ніж дехто собі може уявити. Зокрема, комплекс «радіатори/водопостачання/водовідведення» займає від 7 до 14 робочих днів, а якщо до нього додати теплі підлоги – 14-21 робочий день. Після завершення проекту клієнта навчать користуватися всім обладнанням і нададуть на нього гарантію. А в разі потреби фахівці готові проводити сервісне обслуговування встановленої ними системи опалення.

Отже, який порядок звернення до компанії «Економ Тепло»? Ознайомча комерційна пропозиція надається БЕЗКОШТОВНО. Виїзд спеціаліста – 300 гривень, в межах 15 км від Львова клієнту не доведеться нічого сплачувати «зверху», але якщо відстань перевищує цю позначку, ціна складатиме 3 грн за 1 км.

Після погодження усіх нюансів клієнт робить передоплату та домовляється про строки, коли спеціалісти зможуть приступити до роботи. Те, що вона буде виконана якісно та вчасно, сумніватися не доводиться, адже компанія «Економ Тепло» – це добросовісні, надійні та справжні майстри своєї справи.