Колона ворожої техники та особового складу прибула в Запорізьку область

У Пологівський район прибула велика колона техніки та особового складу противника, який переміщає техніку населеними пунктами нашої області і розселяє окупантів селами.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької обласної військової адміністрації.

Основні сили та засоби загарбники продовжують зосереджуватись у населених пунктах Василівка, Василівський та Пологівський районах.

У населеному пункті Завітне, Василівського району, зафіксовано рух колони вантажівок у напрямку Енергодару. Також було помічено рух колони військової техніки та бензовозів із населеного пункту Велика Білозерка у напрямку села Мала Білозерка.

Між населеним пунктом Шевченка, Василівський район та Первомайське у лісосмузі зафіксовано невизначену кількість військової техніки російських військ.

Підтверджено, що у Василівці у будівлі районної держадміністрації розташувалася «Військова комендатура» супротивника.

Також у Василівці на території бази «Дорожрембуд»

підтверджено розташування складу БК та місця проживання до 120 військовослужбовців Росії. За інформацією, яка потребує уточнення, у Верхній Криниці зафіксовано місце проживання окупантів.

Крім того, зафіксовано прибуття великої колони техніки та особового складу супротивника на територію населеного пункту Березівка ​​(Пологівський район).

Армія окупантів РФ несе значні втрати: інформація від Генштаба ЗСУ