Йде найскладніший опалювальний сезон: в ЗОВА радять придбати дрова та брикети

Через війну, яку почала росія на теріторії України, опалювальний сезон 2022-2023 рр. у Запорізькій області буде найскладнішим.

Про це в Телеграмі повідомив керівник ЗОВА Олександр Старух.

“Через російське вторгнення ця зима буде найскладнішою. Вже сьогодні треба думати про утеплення осель, приватному сектору, по можливості, запасатися дровами та паливними брикетами. Крім того, спираючись на ситуацію, мають бути створені стратегічні запаси та передбачені альтернативні газу види палива”, – йдеться у дописі. Старух також каже, що ситуація у зоні ведення активних бойових дій та на тимчасово захоплених територіях вкрай важка. Адже ворог перебив електромережі та газогони. У ЗОВА сподіваються забезпечити там хоча б мінімальне проведення опалювального сезону.

Ми є в Телеграм-каналі, долучайтесь.

“Складна ситуація склалася в зоні ведення бойових дій. Була також визначена потреба в додатковому фінансуванні обласних комунальних закладів, у побудові резервних електромереж. Розуміємо, що сезон буде важкий. Маємо перестрахуватися на всі випадки. Але, разом із тим, ми все витримаємо, подолаємо важкі часи та обов’язково переможемо”, – повідомив очільник ЗОВА.

На ЗАЕС здійнялася паніка через стрілянину