Як правильно користуватися ламінатором?

Ламінування продовжує термін життя паперу, захищає від вологи та забруднень. Цей результат досягається завдяки двом листам тонкого пластику, в які запаюється документ. Компактні ламінатори зустрічаються не тільки в друкарнях та офісних центрах, а також в домашній обстановці.

У яких ситуаціях потрібний ламінатор?

Насамперед ламінатори використовують у бізнесі та державних установах. Адміністративні центри, органи та організації з технічного огляду автомобіля часто ламінують документи для захисту від фізичного зношування. У численних офісах, торгових точках та підприємствах громадського харчування можна побачити документацію, призначену для частого використання.

Ламінатори стали використовувати не тільки на роботі, але і в домашніх умовах. Він допомагає людям зберегти пам’ять про зворушливі моменти. Батьки ламінують малюнки та фотографії дітей, вирізки з газет, у яких згадуються близькі люди. Ламінатори чудово справляються з цією справою.

Якщо виникають труднощі з запам’ятовуванням будь-яких правил або вивчення іноземних мов, то заламінуйте картки з цими правилами. Після цього пам’ятки можна завжди носити з собою і не перейматися тим, щоб вони не забруднились і не пом’ялися.

Як користуватися ламінатором?

Перед початком ламінування перевірте, чи підключено до мережі. Очистіть обладнання та матеріали від забруднень та пилу. Після ввімкнення дайте механізму час на те, щоб підготуватися до роботи та розігрітися. У багатьох моделей є індикатор нагріву, що сигналізує про готовність до роботи.

Поки ламінатор розігрівається, підготуйте плівку для ламінатора та документ. Обережно розгорніть плівку та помістіть у неї аркуш паперу. Якщо ви ламінуєте невеликий аркуш, то рекомендується заздалегідь обрізати плівку формою паперу, відступаючи від краю 3-5 мм. Після того, як виконані всі підготовчі процедури, плівка для ламінування з документом готова вирушати в ламінатор.

Покладіть папір у слот і підштовхніть його вперед, щоб механізм прийняв його і почав працювати. Дочекайтеся завершення ламінування. Не вимикайте ламінатор до закінчення роботи та не тягніть аркуш. Це пошкодить папір або не герметично запаяє края. Вимикати техніку можна лише після того, як з неї вийшов весь документ.

Відразу після ламінування гарячий лист, тому дайте йому охолонути протягом 1-2 хвилин. Ламінатор варто зберігати подалі від дітей. Ламінатор – це пожежонебезпечні механізми.