Голова ЗОВА Старух розповів про ситуацію в Запоріжжі та області

Війська РФ перекидають техніку з напрямків Маріуполя Донецької області та окупованого Криму через окуповані території Запорізької області, але цього замало для нового наступу на Запоріжжя.

Про це каже голова Запорізької ОВА Олександр Старух.

“Відбувається постійне перекидання техніки [ворогом] із маріупольського і кримського напрямків саме через Запорізьку область і південні райони наших громад… Але значного накопичення сил із боку окупанта не відбулося. Основні події зараз відбуваються на харківському, луганському напрямках та півдні”, – сказав він.

Старух підкреслив, що загрози масованого наступу ворога на підконтрольну Україні територію області наразі немає.

“Щодо можливого наступу, то з боку окупантів для цього треба набагато більша концентрація сил. Зараз ми її не спостерігаємо”, – заявив Старух.

Він також додав, що посилюється партизанський рух.

“Партизани є і вони діють. Вони будуть радувати окупанта все більше й більше. Ми в цьому переконані. Так само на це сподіваються всі мешканці окупованих територій. Ми віримо і знаємо, що рано чи пізно ми звільнимо всі окуповані території і нашої області, і України в цілому. А партизани нам у цьому будуть допомагати”, – запевнив керівник ОВА.

Водночас він додав, що окупанти продовжують репресії проти місцевих жителів, захоплюють їх у заручники. Зокрема, ідеться про жителів Енергодара, керівників комунальних підприємств, співробітників атомної станції, які не погоджуються співпрацювати з ворогами.

«Це оголошення війни» – Кремль висловився щодо санкцій проти Росії

Угроза ядерной безопасности: оккупанты хотят выключить охлаждение ЗАЭС