Генштаб ЗСУ попереджає: ворог збільшив інтенсивність атак із повітря

Командування окупаційних військ РФ збільшило інтенсивність застосування авіації з метою знищення критичної інфраструктури населених пунктів у зоні ведення активних бойових дій.

Крім того, залишається загроза ракетно-авіаційних ударів з території Білорусі.

Про це повідомляється у ранковому зведенні Генерального штабу Збройних сил України за 24 травня.

Зазначається, що на Волинському та Поліському напрямках білоруська армія посилено веде розвідку, розгортає додаткові підрозділи у прикордонних районах Гомельської області. А на Сіверському напрямку ситуація суттєвих змін не зазнала.

На Слобожанському напрямку ворог веде бої, щоб утримати зайняті раніше рубежі на Харківському напрямку. Окупанти встановлюють блокпости та фортифікаційні споруди на під’їзних шляхах до населених пунктів Великий Бурлук, Капітолівка, Михайлівка, Левківка, Забавне та Куп’янськ.

Також противник готується відновити наступ на Слов’янському напрямку й здійснив спробу наступу в районі населеного пункту Довгеньке. Атаку ворога відбили, росіяни зазнали втрат та відступили. На Донецькому напрямку противник намагається прорвати оборону ЗСУ та вийти на адміністративні кордони Луганщини. На Лиманському напрямку активних бойових дій не вів.

На Сєвєродонецькому напрямку ворог вів штурмові дії в районі Тошківки. Тривали бої й в районі Олександропілля, але зазнавши втрат загарбники відступили.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках знижується інтенсивність боїв, окупанти намагаються закріпитися на вже зайнятих рубежах. Авіація РФ обстрілювала цивільну інфраструктуру в районах Авдіївки, Новоселівки Другої, Новомихайлівки та Микільського.

На Південнобузькому напрямку ворог активних бойових дій не проводив.

Оккупанты РФ стягивают войска на Запорожском и Херсонском направлении: «соседи» готовятся к наступлению