Базу в Кирилівці віддали на відкуп чеченцям для борделя, розваг та кутежу

В кінці минулого тижня на вкраденій окупантами базі відпочинку в Кирилівці Запорізької області було організовано банкет.

Про це пише РІА-М.

Мова йде про одну з найпопулярніших і найсучасніших баз відпочинку з басейнами, розташовану на косі Пересип «Перлина Таврії». Її військові Росії відтиснули в червні про що власники бази повідомили на своїй сторінці у ФБ.

Сьогодні псевдо-керівник Кирилівської громади побіжна сепаратистка Катерина Уманець зробила цю базу місцем прийому “високих” гостей. А якщо простіше – бордель для приблатнених. Минулими вихідними туди з’їхалися головорізи Рамзана Кадирова з усіма своїми старими та новими панночками легкої поведінки, офіцери. Пили, їли, кутили два дні. У гауляйтерші навіть обличчя набрякло так, що ледве поміщається в об’єктив камери.

До речі, Кирилівку окупанти віддали на відкуп чеченцям. За неофіційною інформацією, саме Паша Осетін, виходець з Осетії, якого вигнали з Мелітополя в 2014 році самі ж бандити за “беззаконня”, є “дивлячим” Кирилівкою.

І без нього не вирішується жодне майнове питання щодо відтискання баз відпочинку, аптек, кафе та інших комерційних об’єктів. Його очі та вуха – заступник гауляйтера Кирилівки Катерини Уманець Артем Петренко.

Ми є в Телеграм, приєднуйтесь!

Щодо Уманець, то вона лише стрілочниця, яка призначена для того, щоб після деокупації відповідати за всі злочини згідно із законом. Паша Осетін з Артемом Петренком, у разі небезпеки, випарується першими. А на підвалі сидітиме престаріла і марнославна «гуска» Уманець, пильність якої її ж посіпаки та зрадники з наближеної почту сьогодні приспають лестощами, вином та гулянками.

Мешканців тимчасово окупованого міста в Запорізькій області просять не виходити з дому: ПРИЧИНА

Зовсім несповна розуму: Москва хоче визнати Україну державою-терористом