Агресор РФ й надалі завдаватиме ракетних ударів, – розвідка Британії

Росія й надалі завдаватиме ракетних ударів по Україні, вважає Британська розвідка, мета ворога – завадити постачанню воїнам ЗСУ високоточної зброї. РФ не лякають жертви серед мирного українського населення.

Про це, як пише “Європейська правда”, йдеться в розвідувальному огляді Міноборони Британії.

В огляді йдеться, що загарбники РФ продовжують поступово просуватися в оточенні Лисичанська. З 25 червня 2022 року вороги просунулися ще на 2 км біля Лисичанського нафтопереробного заводу, на південь від міста.

“Існує реальна ймовірність, що ракетний удар по Кременчуцькому торговому центру 27 червня 2022 року мав на меті вразити сусідній інфраструктурний об’єкт” – йдеться в огляді.

“Російські планувальники, швидше за все, залишаються готовими до високого рівня побічної шкоди, коли відчувають військову необхідність для удару по цілі. Майже напевно, що Росія продовжуватиме завдавати ударів, намагаючись перешкодити постачанню українських фронтових сил” – заявляють у британській розвідці.

“Дефіцит у Росії більш сучасної високоточної ударної зброї та професійні недоліки наведення, швидше за все, призведуть до нових жертв серед цивільного населення” – йдеться в огляді.

126 доба війни РФ проти України: ситуація на Запорізькому напрямку